Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0648 15:50:15
EUR 34.6369 15:50:15
USD 32.5048 15:50:15
ALTIN ONS $2375.1150 15:50:15

Grafiği gönderen: Mustermo

⭐⭐Mustermo ()
Dolar
[grafik d=56909_GR6037y6.png][/grafik]

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dogan83 ()

Üstat bu grwfiklerden şunu anlamıyorum üçgenin içi birleşene kadar dolunca ne oluyor para alim satışları eşit ki yani yada çok mu birikim oluyor bir yere firlama yapıyor

0BeğenmedimŞikayet

Analizbabaliz ()

Yükseliş için tarih öngörünüz nedir üstat

0BeğenmedimŞikayet

inanna ()

selam kardeşim hoşgeldin

0BeğenmedimŞikayet

Ridvansen30 ()

Abi Vallahi seni özledik. Sitede bazı arkadaşlar gereksiz soğuk yorumlar yapıyor farkındayız ama olan bize oluyor zekatın karşılığını alamıyoruz :) başka site varsa orda görüşsek ne güzel olur

0BeğenmedimŞikayet

DGM ()

Güvendik sana bekliyoruz terste umarım tepetaklak olmayacağız :(

0BeğenmedimŞikayet

SenKimsinYa ()

Hocam nerelerdesiniz yardımcı olun

0BeğenmedimŞikayet

Tersimpistir44 ()

Abi bu ikili tepe anamızı ağlattı gelsede sevinemeyeceğiz artik

0BeğenmedimŞikayet

chasesky ()

Nerdesin dost. yardımına ihtiyacımız var. karda da zararda da yanındayız.

0BeğenmedimŞikayet

YZC54 ()

Küsmek yok sn MUSTERMO. inadına devam

0BeğenmedimŞikayet

memet47 ()

Hocam ovp projesi için ne düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Sportman ()

Hocam ben size inaniyorum destekliyorumda... ikiz tepe ay sonu 7 gorcez dedik ve ona gidiliyor aklimda sadece sizin son yazdiginiz mantikli yazi... hee birde adamlar resmen ikiz. minare ikiz. kule ciziyolar enterasan bir mesaj var sankki

1BeğenmedimŞikayet

yıley ()

Bu grafik gerçekleşirse. Kısa vadede. Karar noktası. 5. 80. Olur.

0BeğenmedimŞikayet

ahmet073 ()

Teşekkürler Mustermo!

0BeğenmedimŞikayet

Hasan11 ()

Merhabalar hocam size göre d dalgası tamamlanmıştır kısa bir yorum alabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

omerpoyraz ()

Hocam bu grafik ay sonuna gelir mi

0BeğenmedimŞikayet

Van6565 ()

hocam sitede yokluğun belli ediyor gel artik

0BeğenmedimŞikayet

monerello ()

Üstad sana güvenerek eylül sonunu bekliyorum inşallah haklı çıkarsın

0BeğenmedimŞikayet

msnoyunmsn ()

En kaba cizimle bile eylul sonlari tepe gorunuyor terste kalanlar icin h. olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

yavamazsincap ()

Peki sayın hocam suan usd de mi yoksa tl demi olalim sizce ben usd deyim?

0BeğenmedimŞikayet

FenFENOMen ()

Sevgili üstad 6, 20 ye geri çekilme uzak değil diyorsun yani...

0BeğenmedimŞikayet

miraym ()

üçgen formasyonu tamamlandıktan sonrası için öngörüleriniz aynı mı yorumlarınıza ihtiyaç var.

0BeğenmedimŞikayet

Kenya_12 ()

Hocam tek bir soru ikili tepedeki hedefiniz 8 üstümü evet veya hayır ben baya üstsen tersteyim ve sizi dinleyerek sabırla bekliyorum saygılar

0BeğenmedimŞikayet

ZEBUN35 ()

Sayın hocam bu ikili tepe nereye değecek? :))

0BeğenmedimŞikayet

fctolga ()

Grafiği açıklar mısınız

0BeğenmedimŞikayet

Snnctlky ()

Durum vahim o zaman Başkan

0BeğenmedimŞikayet

Zoomes ()

Paylaş hocam sen forumda her telden adam var, senin gibisi yok. :)

0BeğenmedimŞikayet

Selinn86 ()

Hocam ovp icin ne dusunuyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_ekonomici ()

Ne anlama geliyor

0BeğenmedimŞikayet

nisaars ()

Litfen benim icinde yardimci olun bugun en tepe nereyi gorur

0BeğenmedimŞikayet

whas_52 ()

Hocam 6. 62 beklemedeyim 2 aydır tek korkum 6. 62 ye geldimmi dolardan çıkmak o kadar bekledim 60lardan sonra duzelmltme yapar mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum