Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0627 05:00:32
EUR 34.6619 05:00:32
USD 32.5931 05:00:32
ALTIN ONS $2410.0850 05:00:32

Grafiği gönderen: Mustermo

⭐⭐Mustermo ()
Dolar
[grafik d=56909_GR0f7s31.png][/grafik]

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ozgurozan ()

bence yorum yapmalısınız. Sizler ile birlikte bekleyen o kadar kişi var. Panik satışı yapacak çok kişi var. öenlmek gerekmez mı bunu :/

0BeğenmedimŞikayet

Sertaç__ ()

Hocam şu grafiği açıklarmısımız ben sizin grafikte çizginiz 5. 70 gösteriyor

0BeğenmedimŞikayet

kaptan_custo ()

Sayın @Mustermo hocam düşüş daha da devam edecekmi? Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Para10 ()

Hocam vakit sıkıntı yok 6. 09 dan aldım . 6. 15 trendi gelirmi

0BeğenmedimŞikayet

ms2010 ()

üçgen daralma yalan oldu, üçgen de terse kaldı :)
söyledikleriniz çok iddialıydı. bu işler gördüğüm kadarıyla iddia etmeye gelmiyor.
iddia ettiğiniz 1$=7TL için $ ın %16 değer kazanması lazım..
Hayırlısı...

0BeğenmedimŞikayet

ERRIZGUALALLAH ()

Yoksa bir yerlerden zararkes yapmakmı lazım

0BeğenmedimŞikayet

ERRIZGUALALLAH ()

dolar da gidişat nedir şu sitede en güvenilir takip edilecek kişilerden birisiniz özellikle sizin yorumlarınız ile hareket ediyorum
şuan dolarda ve ters teyim 1 ay süre ile paraya ihtiyacım da yok beklemeyi tavsiye edermisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Yns_01 ()

hocam bu üçgeni aşağı kırarsa kaça kadar düşer

0BeğenmedimŞikayet

Duygum ()

Hocam düşüyor durmadan. 7 beklerken. Gelmeyecek sanırım artık. :(

1BeğenmedimŞikayet

DGM ()

Size güvendim terste bekliyorum Eylül sonunu. Eğer gelmezse ki burdan oraya birden çıkacağını hiç zannetmiyorum, kimsenin artık günahına girmeyin bence.

0BeğenmedimŞikayet

Kuyumcu_çalışanı ()

Keşke dostum keşke. umutlar bitmek üzere...

0BeğenmedimŞikayet

Ridvansen30 ()

abi seni ozledık sensız olmuyor

0BeğenmedimŞikayet

82ahmet42 ()

aynen 3 geni kırıp 5. 90 atamiyor kendini dip nokta şuan

0BeğenmedimŞikayet

himes01 ()

Beklemedeyiz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Pinky_ ()

20 li dip oldı yeter

0BeğenmedimŞikayet

Yurttaş ()

Seninleyiz beklemedeyiz gerisine aldırış etmiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Mehmettunc071903 ()

Sevgili hocam hoşgeldin tekrar yorum ve analizlerine ihtiyacımız var sen yokken anlamsız oluyo bazen bu duruma ne diyorsun?

1BeğenmedimŞikayet

cash ()

Mustermo gelmiş.. 5. 50 geliyor demektir- ))

0BeğenmedimŞikayet

BMAG ()

Hoşgeldin Mustermo

0BeğenmedimŞikayet

EZGİ_K ()

Mustermo özledik yani bu en dip mi

0BeğenmedimŞikayet

umi ()

emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Pyramid ()

Hocam merhaba sizin geçen haftaki yorumunuza istinaden bekliyorum, 7ve üzerini ne zaman görür tahmininin ne yöndedir, Eylül sonu bekliyorsunuz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

enescelal ()

eyvallah sağol ustam

0BeğenmedimŞikayet

Hadiya_hayırlısı ()

Bende bu konudaki fikrinizi merak ediyordum. Aynı şekilde @Traderizm ve @Traderist dende bekliyorum. Ters çanak kulp için..

0BeğenmedimŞikayet

Zirvede ()

Hocam buradan ilk hareket sert düşüşmü olur yoksa sert çıkışmı olur dolarda bekliyorum fed sonrası sert çıkması gerekmezmiydi? Aralıktaki faiz artışını ne zaman fiyatlar?

0BeğenmedimŞikayet

Nil_hanim ()

Günaydın. Peki bu ikili tepe dedikleri ne zaman gelecek. Fed le yükselecek diye umduk ama pek bişey değişmedi. Bir kısım 6. 36 dan bir kısımda 6. 50 lerden tersdeyim. 6. 36 yı en yakın nereden zarar kes yapalım. Dipten alım şansı verir mi

0BeğenmedimŞikayet

Ferro_ ()

Omuz çizgisi bu durumda 6. 20 dir ve üzerine atarsa sert yükseliş başlar diyebiliriz sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_EMRE ()

Bundan ne anlamalıyız değerleri musterno. Takibe aldığım sayılı profillerdensiniz. Altın gramı 267 TL ile 120 gram tersteyim (dolarda 7 falandı sanırım) ne tavsiye edersiniz. Eylül sonu Ekim başı tersten çıkarmıyız

0BeğenmedimŞikayet

Bilmilyon ()

Üstad Eylül sonu 7 tahmininiz 3 Ekim gibi olabilirmi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum