Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 12:34:09
EUR 34.7339 12:34:09
USD 32.5072 12:34:09
ALTIN ONS $2392.1450 12:34:09

Grafiği gönderen: Mustermo

⭐⭐Mustermo ()
Dolar
[grafik d=56909_GR74a24a.png][/grafik]

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yurttaş ()

Sayın mustermo herkez size gülüyor. 6.60 tan tersteyim. Son gülen iyi güler diye bilecekmiyiz yoksa sıkıntıya devam mı.

0BeğenmedimŞikayet

kpm ()

hocam aynı şeyi bende düşünüyorum bu grafiği bormal çizgisel olarak bende düşündüm aynı sinüs grafiği gibi 7,20 tepesinden basıldığı belli, olan bi çizgi var ama dünde yazdım çanak formasyonu içinbir hafta 5,40 seviyesinde seyredip yükselmesi gerek ama zaman meftumu bence sizinkine göre daha uzun ben grafik çalışmıyorum rica etsem bi meslektaş olarak çizgisel olarak aynı grafiği çizebilirmisiniz teknik grafik yerine meslektaş olarak rica ediyorum
bide çanaktan sonra kulp olursa milletin 8 teorisi gerçeklişir

0BeğenmedimŞikayet

AcemiSelcuk ()

hocam bence bu sinüs eğrisi içine dışarda kalan kısımlarıda almak gerekir. belkide 7.2 değilde 6.80..6.2 leri baz almakta fayda var. geçen sosyaldede bi arkadaş sinüz yerleştirdi. ama ertesi gümledi. aşağı kırdı. bu konuda düşüncenizi merak ederim. saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Orcun_13 ()

Bu dolum ne zaman gerçekleşir hocam

0BeğenmedimŞikayet

26Fuel26 ()

Dostum, EUR/GBP çalışman varsa paylaşabilir misin?

0BeğenmedimŞikayet

kıvançer ()

Sinus ler kulplar fincanlar ono lar tobolar yalan oldu mustermo kardes kimse ne oldugunu bilmiyo anlamsiz yukselis ve dususler :)))

0BeğenmedimŞikayet

Stormborn ()

Ne yapmışsın sen alyanak

0BeğenmedimŞikayet

Arnıldcivardagezer_ ()

Yine doldurmaz yarında öbür günde doldurmaz kardeşim şunu iyi analiz etmek gerekir ülkemizde hiç bir ekonomik veri kuru 7 üstü yapamaz siyasi gerilimler bu rakımı ve üstünü getirir geçmiştede böyleydi bu günde böyle yarında ülkemiz aynıdır kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_EMRE ()

@Mustermo hocam sitede teste olup grafikten anlamayan bir sürü insan var, bu grafik ne anlama geliyor açıklarsanız çok iyi olur, teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Morkumru ()

Günaydın. Terste kalanları rahatlatan yorumlar. Umutsuz yaşanmaz.

0BeğenmedimŞikayet

İmre ()

Hocam yükselme tahmininiz devam ediyo galiba hãla zaman olarak ne düşünüyorsunuz ne zaman patlak verir bu düşüş

0BeğenmedimŞikayet

samil2012 ()

Bence hükümet seçime kadar bu çanağı doldurtmaz dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

S£RV£T ()

Çizimde sinüs çizgisi 5.42 dip görünüyordu. Onun altına sarktı biliyorsunuz değilmi. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

trakya_pantası ()

agani, dolar ne bilsin trigonometri :) - cosx in grafiği olmasin o; ters tabak :)

0BeğenmedimŞikayet

MERCHANT ()

Mustermo seçime kadar yükselmez bu kur.

0BeğenmedimŞikayet

Graben ()

Hocam bende 5 ten dolar var beklemekmi doğru olur yoksa bozup beklemekmi çok kararsız kaldım hergecen gün düşüyor uzun vadeciyim acele ihtiyacım yok cvplarsaniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

redblack ()

Bu da benim sinüs eğrisi.

0BeğenmedimŞikayet

Bunebu ()

Roket mi yani

1BeğenmedimŞikayet

ney_zen ()

Grafikten anlamayanlar için de bir şeyler yazsanız

0BeğenmedimŞikayet

mehmedcan ()

hocam çanak dolar ama ne dolar bilemem :)))

2BeğenmedimŞikayet

HANÇER42 ()

Mustermo bu grafik te tutmazsa sen kendi üyeligini silmiyosun bari admin silsin artık milleti kandırıp durma

2BeğenmedimŞikayet

enesil ()

Valla hocam biz de yükselmesini umuyoruz ama. Ne kanallar ne emalar kırıldı. Daha destek kaldı mı? Her geçen gün yeni bir destek bulup avunuyoruz. Ne diyim inşallah bu son olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

mehzan ()

gelin böle arada umutlandırın bizi lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Emprime_24 ()

Mustermo dip mi diyorsun 5.30

0BeğenmedimŞikayet

Kerem007 ()

Böyle devam edeceğini bilsek hic zararkes etmeden hedefi bekleriz:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum