Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 17:18:51
EUR 34.7450 17:18:51
USD 32.4403 17:18:51
ALTIN ONS $2340.5200 17:18:51

Grafiği gönderen: temel_teknik

⭐⭐⭐temel_teknik ()
Gram Altın
GRAM 20181120 D Günlük,

GRAM 20181120 W Haftalık,

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

Gram Tepki Yükselişinde, muhtemel hedefler ( ? ) ile gösterilmiştir.
bknz alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@Efem09 , 219 - 226 - 234 ama beklentimin tersi oluyor maalesef :(
bknz alt yorum

3BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

Arkadaşlar,
Gram ve Dolar Fiyatında, ne olabileceğini kesin olarak bilmiyorum,
RSI göstergesindeki küçük boyutlu Pozitif Uyumsuzluk olması nedeniyle Tepki yükselişi olabilir.
Bazen Fiyat daha düşük seviyeyi gördüğü halde Pozitif Uyumsuzluk devam edebilir.
Bu nedenle herhangi bir öneride bulunamam :(

bknz alt yorumum

5BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@antalyam ,
Borsa ve Dolar grafiklerinin tam tersi yönde hareket ettiğini gördüğüm için uzun incelemeler sonucunda, Borsa yı tercih ettim.

Bu tercihimin, benim açımdan iki yönlü etkisi olabilir ;

Tahmin ve tercihimde YANILIRSAM, hem Borsada kazanamamış olacağım, hemde düşmüş olan fiyattan Gram Altın alma şansımı çok fena kaçırmış olacağım :(

Tahmin ve tercihimde YANILMAZ isem, Borsa da sermayemi ikiye katladıktan sonra ! ? geri dönüşümde Gram Altını, oldukça fazla bir MİKTAR ARTIRIMI ile almış olacağım :)

Yüksek RİSK, yüksek getiridir.
Düşük RİSK, düşük getiridir.

Bu nedenle hiç kimseyi peşimde süreklemek istemiyorum.
Kendi kararlarımın sonucuna, kendim katlanacağım.

Sizin sorunuza gelince;
Borsaya girmemiş olsaydım şu anda Gram Altın almazdım.
Biliyorsunuz kendimi Orta Uzun vadeli Gram Altın yatırımcısı olarak tanımlıyorum.
Yani Kısa vadeli tepki yükselişlerinden yaralanmak amacıyla hareket etmiyorum.
Kısa vadeli tepki yükselişi olarak başlayan bir yükseliş, Trendin yukarıya dönüşü olma olasılığı da vardır.
Bu RİSKİ de göze alıyorum.
Beni en çok etkiyen şey Haftalık grafikteki MACD göstergesidir.
Haftalık MACD göstergesinin sıfır çizgisine yada daha altına düşeceğini TAHMİN ediyorum.
Bu düşüncemi alt yorumumdaki Haftalık grafikte yazmıştım.

Kendi düşüncelerimi yazıyorum ancak Yanılma olasılığım her zaman olabileceği için kimsenin kararlarına karışmak istemiyorum.

bknz alt yorumum.

11BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

GRAM Fiyatı ne yapıyor ?

MC Cross göstergesindeki,
Kırmızı direnç, 210.34
Yeşil direnç, 214.34
ikisinin arasındaki PİVOT direnç 212.20 dir.

Gram Fiyatı dün; en yüksek 214.86 ve en düşük 208.03 gördü.
son 4 gündür en düşük seviyeler bir önceki günün üzerinde olmuştur.

Yön takibi için izleyeceğimiz rakamlar, 214.34 - 212.20 ve 208.03 olmalıdır.
Fiyatın gelecekte ne olacağını, yine Fiyat bize söyleyecektir.

214.34 üzerindeki fiyat, yükselişin devam edeceği,
212.20 ve 208.08 altındaki fiyat, geri çekilmenin devam edeceği,
Tahminini yapmamıza yardım edecektir.

1BeğenmedimŞikayet

Filozof27 ()

Temel abi anlaşılan grafikte ana yön aşagı tepki yükselişleride olabilir peki hocam ayıgram212 üzeri kapatırsa bu yön yine aşagımı olur yukarımı hakkını helal et

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

hocam merabalar daha önce verdiğiniz altın alım yerlerinden almaya başladım. halen geçerlimi hocam bu seviyeler..219,212,205,197.

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

üstad hoşgelmişşin nasılsın iyimisin

0BeğenmedimŞikayet

pol23 ()

Ons onsta parite yapacağım, gramdan dolara geçmek için, üst direnç kaç 1236 da satmayı düşünüyorum, gelirmi

1BeğenmedimŞikayet

müdür20 ()

Çok teşekkürler hocam bugün de eğitimimizi aldık sayenizde :)

1BeğenmedimŞikayet

Caspi35 ()

Slm 255 ten gram var beklemeye devam adeyimmi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum