Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 02:11:10
EUR 34.9323 02:11:10
USD 32.5706 02:11:10
ALTIN ONS $2317.8050 02:11:10

Grafiği gönderen: guliz

⭐⭐⭐guliz ()
Gram Altın
Merhaba arkadaslar yazan yazmayan tum arkadaslara tesekurler 26 agustos elimdeki dolar la 1178/1176 civarinda ons aldigimi yazmistim ve surekli ballandira ballandira onsu anlattim al sinyali iceren grafikler paylastim alim noktalarini al diye halka icine aldim hala onstayim onsta kalmaya devam edecegim.siteden ayrildim ama satacagim yeride geri donup yazmam gerekli diye dusundum.ozaman benle ons alan varsa yada elinde halen ons olanlar hedefim 1365/1374/1391dir.
Oncelikle ilk hedef aylikta 100ma olan 1354tur.oralarda oyalanir veya kirar gecer 1364/5 gelir.gelecek ayin yeni mumu ile 1374/1391 beklerim.suan ana destegimiz 1320 ve bunun altina inmedigi surece pozitif devam edecegini dusunuyorum ki 1320 altinda gecelik kapanis yapacagini dusunmuyorum.olursa altan almak icin stoploss yapilir veya bursonraki tepki yukselisinde altan almak icin satilir.ama bunun olacagini dusunmuyorum...dikkat edilecek yer once 1335 asmasi sonra hedefler 1354/1364/1374 ileri gitmesi icin zaten 1374 ustunde kalici olup ataklar yapmasi gerekki 13391e gitsin...ben 1365 kiracagini dusunuyorum orada geri cekilmis kiramamis gibi yapip geri doner sonra tekrar yukari kiracak bence.yani sonuc 1365-1374 gelebilir sonrasi icin bekleme cikma riski artik size aittir...
Grama gelince 228 ustu hedef 231dir.tl bazli dovizler halen pozitif sayilmasi icin 269 uzerinde olmasi gerekki biraz degil cok ugrasmasi gerek hatta 1 marta kadar basarmasi gerkki olabilsin.simdi gercege donelim.224 destek altina kapanis yapmasin duzeltmede altina inmesin.227.80/228 direncine gelsin gecelik kapanis yapsin once 231 sonra belki 7 puan daha yukari olabilir.228 onemlidir.hepinize basarilar.kimsenin sorusuna cevap yazamiyacam.ben notumu aldigim urunde beklentimi yazdim...1176/1178 den aldigim icin yanslis yaptim dendi...neden ons ta baska urun degil dendi.bende yanlis veya dogru 11/12 eylul benim icin trend degisim tarihi dedim.calismam oyleydi al satci degil yillik calisirim gecen sene gramin tl bazli emtialar ve dolarin dovizlerin yiliydi bu senede onslarin yili olsun...simdi 1335 direncini izleyelim 1335 ustu bogadir.gumuse gelince ons pozitif 16.20 direnc hedef 16.33 16.42 devami gelecektir..uzun vade gumus iyi devam edecek 13te iken israrla hayal edeneyeceginiz rakamlar gelecektir dedim...gramda pozitif 2.70 ustu kalislar ilk hedef 2.77 onun ustu zaten yine bogadir..hepinize bol sans uzun vadeli yorumdur.elimde halen altin/gumus onslar var.hoscakalin..

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

____İBO_DEDE____ ()

maalesef, ancak sayfasına yazarsanız belki dönüş yapabilir size

Hasan_12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_12 ()

Çok şükür İrtibat şansımiz varmı Güliz hanıma bilgilerinden yararlanabilirmiyiz

____İBO_DEDE____ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

____İBO_DEDE____ ()

ben güliz hanımla yazıştım iyilermiş zaten kuweytte kendisi akrabalarıda iyiymiş

Hasan_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_12 ()

Sanırım Hatay da yaşıyordun saten de 4 yıl once çok kazandım isalla depremden kurtulmussundur

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gerçekten maşallah diyorum harika paylaşımları analizleri. İnşallah döner bir gün

OFLU_6131 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OFLU_6131 ()

Güliz hanım muhteşem tahminleri vardı , sayfada 1 numaraydı
Uzun zaman oldu siteye girmiyo
Keşke burada olabilse

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Beğeniye ve takipçi sayısına bak vay arkadaş :) ama neden artık girmiyor istifa da etmemiş

0BeğenmedimŞikayet

Kendin_gibi_ol ()

Guliz hanım buraya yazmayi bıraktınız mi

0BeğenmedimŞikayet

king3545 ()

Güliz hanım merhaba nasılsınız. sizden dolar ve altın için yorum alabilirmiyim.

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

Şu an 325.80 li rakamlari gördü ama çok riske atmadan 3.30 a talimat verdim ama duruma göre 3.28 veya 3.29 dan çıkarım

Bkr38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bkr38 ()

Düşmez merak etme kaç olunca çıkalım gümüşden @elifff rica ederim ne demek )

elifffff için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

İnşallah düşmez. Sağol içmiş kadar oldum

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

Sen kaçtan aldın

0BeğenmedimŞikayet

Bkr38 ()

Bende aldım gümüş @elifff tşk ederim kahve borcumu ne zaman dersen öderim :)

0BeğenmedimŞikayet

Bkr38 ()

Tamam bende alıyorum @elifff tşkler

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

3.26 dan aldım gümüş

0BeğenmedimŞikayet

Altıncı_amca ()

Aynen eski. meşhurmus ama uzun zamandır ben kendisini sayfada hiç görmedim.

0BeğenmedimŞikayet

Cahitbey ()

Bu ablanın bu konu hakkında bilgisi tartışmasızdır. Yanlışlık vardır muhtemelen yada örnek olarak paylaşmıştı

Altıncı_amca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

olabilir ama yeni yazmamış eski yazıyı paylaşmış

Altıncı_amca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıncı_amca ()

Ya altın yukseldi ya hava atmak için yazmış arkadaş. ama uzun zamandır ortalık ta yoktu

0BeğenmedimŞikayet

Bkr38 ()

Tmm @elifff nasıl dersen alım fırsatı olursa haber et)

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

ben 3.10'a talimat verdim ama biraz zor görünüyor gelmesi belki 3.23 veya 3.24 diye değiştirebilirim duruma göre alınca haber veririm

1BeğenmedimŞikayet

Bkr38 ()

Gümüş alırken haber et beraber alalım @elifff

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

Olabilir önemli değil sağolun size de bol kazançlar

turgutercan78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turgutercan78 ()

Ona 1100 diye yada ben yanlış yorumladım kusura bakmayın bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

Hangi paylaşım hatırlayamadım

0BeğenmedimŞikayet

turgutercan78 ()

Sizi geçmiş paylaşıminizdan dolayı demiştim.

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

Pardon ben de neyi topa tuttuğumu anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

Yarı gram yari gümüşteydim gümüş 350 TL karla bozdum almak için fırsat kokluyorum pazartesi aldığım gram halen duruyor yarı TL deyim simdi

0BeğenmedimŞikayet

Bkr38 ()

Günaydın @elifff nbr grdamısın halen

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum