Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 15:32:51
EUR 34.8710 15:32:51
USD 32.4743 15:32:51
ALTIN ONS $2348.3200 15:32:51

Grafiği gönderen: guliz

⭐⭐⭐guliz ()
Gram Altın

ons 1090 da iken bu grafigi paylasmis ve guvenmistim.ons hedefini 1350 vermisti ve gerceklesti 18 aylik olarak ayar lanmis ons yukselisten sonra dusus gosteriyor oysa ons o yukselisi gorunce hicbir analizci ons dusecek diye yorum yapmadi.dusus en fazla 1189 olarak gosteriyor.eger kirilmazsa ciddi bir yukselis beklenebilir.ama bence

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

guliz ()

Su grafikte 1189 alti negatif dedik peki bu buyuk resme bakildigi zaman 1189 altinda 1098 ustunde 1101 rakami var tabi dusus devam ederse 1101 bu civardan fuze hizinda yukselis beklenebilir. bunun oncesinde hangi rakamlar var. suanda aylik grafikte minicik doji olusuyor yanip sonuyor once izlenmeli. 1160 ile 1147 arasi izlenmeli. bugun eger yukselis olursa 1187 gelebilir.

0BeğenmedimŞikayet

ali34 ()

1189 kırıldı diyebilirmiyiz hocam kırıldı sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

@guliz hanim süper bir grafik tebrik ederim cukk diye yerine oturmusss...

3BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@guliz hn. selamlar,
alt yorumunuzdaki grafiği çok önceden bana göndermiştiniz.
sizin paylaştığınız grafikteki C5 noktası değeri 1189. 9 olarak görülmektedir.
C5 noktası değeri benim izlediğim platformda 1180. 15 dir.
ONS un bugün gördüğü en düşük değer 1180. 17 dir.
Bu grafik şu anda son derece tutarlıdır ve paylaşımınız için teşekkürler.
Elliot 1 - 2 dalgasından sonra 2 - 3 dalgası da tutarlı olursa, kazanç çok fazla olur.

Siz bu grafiğim tutarlıdır diye paylaşmadınız, tebrik ederim.

Site arkadaşlarım, bence bu grafik ekran fotosu yapılıp, izlenmeye değer bir grafiktir.
Ben öyle yapacağım :)

Bilgilerinize.

0BeğenmedimŞikayet

oeztuerk ()

abla merhaba, bu adamin ben güncel grafiklerini buldum, 90 dk, 240dk, günlük ve haftalik ons ve usd/eur grafiklerini satin aldim, bir de anlayabilsem para kazancam da :) Elliott bilmiyorum, size göndersem degerlendirebilir misiniz. burdan paylasamiyorum copyright oluyor. nasil gönderebilirim size

0BeğenmedimŞikayet

oeztuerk ()

abla merhaba, Sid Norris mi bu grafigi yapan, üye olabilirim o sayfaya ondan emin olmak icin soruyorum. tesekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

şafak37 ()

Güliz hn Merhaba euro ve dolarla ilgili yorumda yazarmisiniz lutfen

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum