Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 02:20:21
EUR 34.9058 02:20:21
USD 32.5429 02:20:21
ALTIN ONS $2331.7250 02:20:21

Grafiği gönderen: temel_teknik

⭐⭐⭐temel_teknik ()
Gram Altın
@MARTALİ_MATYAS , @aliimran ,

GRAM 20170111 D Günlük Grafik,

GRAM 20170111 W Haftalık Grafik,

GRAM 20170109 D Günlük Grafik, önceki paylaşımdır.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

derinlikALGISI80 ()

iyi geceler. Sizin bir kaç seneden beri defalarca vurgulamış olduğunuz hızlı büyük bir ivme ve sonrasında gerçekleşen ani yükselişler bununla birlikte 1- 2 yıl öncesinde hayal bile edilemeyen rakamlar ve de sanırım en önemlisi de yanlış bir yerde satıp sonrasında arkadan bakakalabilmek...

0BeğenmedimŞikayet

MARTALİ_MATYAS ()

Abi günlükten en az 1 mum en fazla 2 mum fazla bence şu anda. Yarısını bu doğrultuda riske girerdim.

Özeti bu fikrimin.

0BeğenmedimŞikayet

hurricane8741 ()

Tam benim korkularımı tarif ediyor :) Teşekkürler grafik için.

0BeğenmedimŞikayet

Jasmines1 ()

Grafiklerin güzelliği tamam ama grafik yorumu bir başka güzel olmuş. Her durumu gözönüne alıp nedenleriyle hedefleriyle ve yönlendirme yapmadan. 1 like yetmez

0BeğenmedimŞikayet

Murat571 ()

@temel_teknik 137, 50 dan

0BeğenmedimŞikayet

Murat571 ()

@temel_teknik temel bey 150 yi geçer ümidiyle 1300 gr civar altın aldım şimdi grafiğinizi okudum baya sters oldum

0BeğenmedimŞikayet

kralice_altin ()

temel bey grafikteki soylediginiz butun rakamlar geldi supersiniz. simdi ne yapicaz bu altinlari

0BeğenmedimŞikayet

mrttrm ()

günaydın hocam. grafik paylaşamıyorum. anlatmaya çalışayım. 2016 nisandan bu yana devam eden bir kanal var. bu gün o kanal yukarı yönde aşılmış durumda. bu direncin artık destek olduğu anlamına mı gelir.

1BeğenmedimŞikayet

MARTALİ_MATYAS ()

Abi bir daha ayrıntılı bakacağım en kısa zamanda. Hem senin bu hazırladıklarına hem de kendi çalışmama.

0BeğenmedimŞikayet

şems ()

Yetis temel abi. :))

0BeğenmedimŞikayet

aliimran ()

teşekkürler. hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

Opti ()

Ons yukarı dolar aşağı. Ons yavaş yavaş sağlam yükselişler yapar dolar sert hareketler. Sonuç grama nasıl yansır zaten açıklamamda yazılı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum