Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0638 16:30:48
EUR 34.5845 16:30:48
USD 32.4878 16:30:48
ALTIN ONS $2377.2700 16:30:48

Grafiği gönderen: v_for_vendetta

Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki yorum sadece bir olasılıktır, asla yatırım tavsiyesi olmaz.

İlk grafik günlük bazda ons Altın için. Günlük grafiklerde macd hafiften kısalmaya başladı. RSİ aşırı al sınırı 70000 sınırına çok yakın. Şimdi tam bu noktadan demek yanlış olur ama belki biraz daha yukarıdan düzeltme gelmesi ihtimal dahilinde.

İkinci grafik en çok korktuğum durum , umarım yapmazlar. Kademeli düşüş sonrası yaşanan tepki alımı şayet önceki kademe noktalarının üst bandını şu anda 1240 usd civarı yukarı kıramazsa sonuç biraz can sıkıcı olabilir. Aşağıdaki grafikte 1530 usd kırılması öncesi yaşanalar var.

Son grafik 1530 usd kırılması öncesi dxy ve ons hareketi var. Düşen dxy ye rağmen ons blok kırılmasına yol açmıştı. Şimdi ben sürekli 98- 98, 5 dxy den bahsettim ve ons 1124 usd de iken bunun onsu artıracağını anlattım , yaklaşık 80 usd artış yaşandı. Diyelim ki bir miktar daha artış yaşandı ama geri dönüşü biraz can sıkıcı olabilir. 98- 98, 5 dxy test edilse dahi bir kaç hafta dip çalışması yapıp ardından dxy çıkış trendinin devamıdır.

@cüneytken @DİKKAT @kayabaşı @Mrt_hll_

Yorumlar (4)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Halıcı_Yusuf ()

Gerçekten çok dikkatli olunması gereken bir döneme giriyoruz.
Ve en mantıklısı büyük bir süpriz olmazsa Tl ile beklemek en mantıklısı olarak okuyorum grafik ve sözlerinizi.
Emeğinize sağlık.. Teşekkürler..

1BeğenmedimŞikayet

Mrt_hll_ ()

Dostum teşekkür ediyorum çalışmaların için ellerine sağlık dikkatli ve temkinli olmakta fayda var anladığım..

0BeğenmedimŞikayet

HACI_BUMBALA ()

Hocam sizce önümüzdeki hafta 1210 denemesi yaparmı pazartesi asya açılışı iyi olursa onsu yukarı atarmı sizce

0BeğenmedimŞikayet

goldy ()

hocam selamlar.. biz teknik terimlerden hiç anlamayanlar için kısaca ne anlama geliyor paylaştıklarınız?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum