Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:32:36
EUR 34.7339 11:32:36
USD 32.5072 11:32:36
ALTIN ONS $2392.1450 11:32:36

Grafiği gönderen: temel_teknik

⭐⭐⭐temel_teknik ()
Gram Altın
GRAM 20170113 W Haftalık Grafik ve Yorumum,

GRAM 20170113 D Günlük Grafik ve Yorumum,

Yorumlar (4)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mrttrm ()

- beklenen fiyatlar olmasa da grafiklerin örtüşmesine sevindim. ağır aksak ta olsa bir şeyleri doğru yapıyorum sanırım.
- hatırı sayılır bir karla full TL'deyim. 136 da fullemeyi düşünüyorum. 133 lerin gelmesi durumunda daha önceki kardan zarar ettim sayarım.
- size alacağım Avanos küpünden bir tane de kendime alıp çoook uzun bir süre altınları gömeceğim :)
cevabınıza teşekkür ederim.

temel_teknik için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@cgokhans , Fiziki alım satım farkı fazladır. Cuma günü 147. 73 e tepki yükselişi oldu. değerlendirebilirdiniz. bknz alt yorum.

@mrttrm , grafik ve düşünceniz doğrudur. alt yorumdaki W haftalık grafiğe bakınız. Trend yönü zaman zaman değişebiliyor. orada bunu anlatmaya çalıştım.

@aves01 , alt yorumumu inceleyiniz. Tahmin edilen en düşük seviyeyi beklemeden tercihe göre 1/4 oranında parçalı olarak alım düşünebilirsiniz.

@altın_zengini , teşekkür ederim. ayrıca bknz alt yorumum.

@SilverArrow , GRAM TL = ONS x DOLAR TL / 31. 1 dir. Dolar için olumsuzken, GRAM için olumlu açıklamalar yaptım. Benim yorumlarım nedeniyle Dolar almayanlar, GRAM almış olsaydı hiçbir kayıpları olmazdı.
Fiyat hareketlerini bilmek yada bilmemek çok önemli değildir.
Doğru strateji uygulayarak kazanmak önemlidir.

@kutayhan , teşekkür ederim. Kitap ismi verebilirsiniz. Admin site konusu ile ilgili kitap önerilerine ve öğrenmeyi teşvik etmeye hoşgörü ile bakıyor.

@optimist , GRAM Altın ile ilgili tahmin ve beklentilerimi alt yorumumda açıkladım.
zamanlama konusunda şimdilik Tahmin yapamam.

@Altınsms_ , 4- 5 ay bence kısa vadedir. Benim vade görüşüm; Orta vade 6 ay - 1 yıl, UZUN vade 1 yıl - 3 yıl dır. Sorunuzun cevabı ise UZUN vadedir.

@Hayırlı_İşler , teşekkür ederim.

@temkinli_yaklaş , evet yorumlarına, temkinli yaklaşmak yararlıdır.

@informatiker , Teknik Analizde çok sayıda gösterge vardır. Bilinen ve uygulamada tutarlılığı tercih edilenleri kullanmakta yarar vardır. Yazdığınız göstergeler doğru kullanıldığında beklenen amacın durumuna göre doğru göstergelerdir.
Fazla ve birbirine benzeyen aynı tür göstergeleri kullanmak zihin karıştırabilir.

@Rico , sanal ortamda özel ve kişisel bilgi paylaşımını doğru bulmuyorum.

@murat0768 , alt yorumumdaki açıklamaya göre kendinize uygun strateji oluşturabilirsiniz. Orta Uzun vadede GRAM altında bekleyen zarar etmez düşüncesindeyim.

@sihibi , @Işık_Ve_Sevgiyle , @nasipden_öte_yok ,
Gümüş TL grafik paylaşımı yaptım.
Profilimde inceleyebilirsiniz.

@Pgurle , GRAM Altından zarar etmezsiniz. Dolar desteği ile bu fiyatlara geldi,
düzeltmesini yaptıktan sonra ONS desteği ile Yükselen trendine devam edeceğini düşünüyorum. bknz alt yorumum.

@Futbol , GRAM ile ilgili olarak alt yorumumu inceleyiniz. cuma günü tepki yükselişi oldu, sonrasında tekrar geriledi. belki de değerlendirmişsinizdir.

@Ketum , @goldy , 1 yıl sonraki fiyat tahmini için bir yöntem bilmiyorum.
Alçalan trend başladığı düşünüldüğünde, tepki yükselişlerinde satış yapılabilir veya stoploss uygulanabilir.

@derinlikALGISI80 , sizin bildiriminizle öğrendim. nedenini bilmiyorum.
Gerçekten kayıp ve istifa etmesine üzüldüm.

@35izmir35 , süreli fiyat tahmini yapamıyorum ancak söylediğiniz rakam ve fazlası bence bu yıl içinde görülebilir.

@Matseven , kendi alım stratejinizi oluşturmak için alt yorumdaki grafik ve içindeki açıklamalarımdan yararlanabilirsiniz.

şimdilik iyi geceler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

EX_APEX ()

Hocam bilmediğim için soruyorum, gram hedefinin tutması için dolar hedefinin de tutması lazım değil mi? ve siyasi - ekonomik birçok değişken yok mu bu?

0BeğenmedimŞikayet

nasroks ()

İnşallah dediğin gibi olur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum