Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0630 21:42:05
EUR 34.5757 21:42:05
USD 32.5027 21:42:05
ALTIN ONS $2392.0150 21:42:05

Grafiği gönderen: 5DalgaPrensibi

Değerlendirene bu grafikle tam 2000 pip kazandırdım. Milyon dolar a alamazsınız bu grafiği.

artık uzun vadeye geçiyorum. Dolar 2.21 olacak hadi şimdide dalga gecin bakayım...

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

HANÇER25 ()

Arkadaşlar alt yorumdaki efsane grafiği inceleyin

0BeğenmedimŞikayet

HANÇER25 ()

@5DalgaPrensibi nickli fatih hocanın 2 hafta önceki grafiği
keşke küstürülmese idi :(( iyi bir yol gösterici idi
Allah selamet versin kendilerine

0BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@sashko , size alt yorumu yapan arkadaş yardımcı olabilirdi,
ne yazık ki sitede anlaşılamadı :(

bknz alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

Parshan ()

Fatih bey hayırlı akşamlar.
Dolarda 3. 50 hedef tahmini konusunda ortak kanaatdeyiz.
Fakat bu hedefin birkaç ay içerisinde gelmesini bekliyorum.
Temel verilerle ilgilenmediğinizi biliyorum, yorumlarınızın neredeyse tamamını okudum.
Trumpla beraber endeksin düşüp, Merkez bankasının da körükle gidip o seviyelere geleceğini düşünüyorum.
Ancak merak ettiğim kısım şu; grafikte gördüğüm kadarıyla bu heefi 10 15 güniçerisinde bekliyorsunuz. ben mi yanlış anlıyorum?

0BeğenmedimŞikayet

Y_T_ ()

Usta ben de geçen hafta 3. 70 aldığım 15k sattım 3. 84 ten 17:30 da.
3. 80 ortalama ile aldığım Geri kalan 5k için yarın karar vereceğim. dolar çok düşerse bekleyip uygun durumda ons 100 ü rakamlarda arbitraj yapacağım.

0BeğenmedimŞikayet

Kahramano ()

Bence de şubat mart gibi olur

5BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@5DalgaPrensibi arkadaşım, sizi gerçekten tebrik ederim.
Dolar grafiğinin fiyat hareketlerini siz önceden çizmişsiniz,
Piyasa da sanki sizin çiziminizi uyguluyor gibi :))
2. 84284 = 2. 85 demektir.

0BeğenmedimŞikayet

derinlikALGISI80 ()

tebrikler. peki uzun vadeli dolar beklentinizin gerçekleşme olasılığı yüzde kaçtır?

1BeğenmedimŞikayet

küllizarar ()

3. 21 dir o 2. 21 degil ayrica grafikde 3. 49 gözüküyor ordan döner ustat tabi sen daha iyi bilirsin ama

0BeğenmedimŞikayet

cerrahadam ()

yazım hatası mı yoksa 2. 21 mi bekliyorsunuz cidden?

0BeğenmedimŞikayet

b0Ni ()

ne kadar uzun :D

0BeğenmedimŞikayet

YvzTFKC ()

Hocam valla grafiğinizi takip ediyodum bende, eğer ki birde dediğiniz rakamlara düşerse 2 ihtimal veririm. Ya harbiden bu işin ordinaryususun ya da sen rockaffrller ailesindensin derim :) helal olsun

0BeğenmedimŞikayet

sihibi ()

@5DalgaPrensibi hocam ben bu tabloya 4000 tl veririm artıran varmı )

0BeğenmedimŞikayet

Dejaay ()

Valla helal olsun. Çok çok iyisiniz. Sizi takip ettiğim için çok şanslıyım.

0BeğenmedimŞikayet

ErupT ()

Süpersin hocam inanıyorum sana eyvAllah sonuna kadar 2, 21

0BeğenmedimŞikayet

sekoset ()

Abicim gercekten cok iyiydi bu grafigin an ve an ilerledi saat gibi işledi ya. Dolardaki 3. 6950 alım emrimi bile sildim tfx den az once. Korktum grafikten resmen.

1BeğenmedimŞikayet

Ogun ()

Sana bu isleri birak diyen print alip odasina cerceveletsin altina da yazsin bu bana kap. ak oldu diye

0BeğenmedimŞikayet

dolaralırım ()

daha ustu varmı sımdılık acabaaa dolarda 3. 85 ustuuu ustaaa

0BeğenmedimŞikayet

KasriArifaN16 ()

Dolar 2. 21 mi?

0BeğenmedimŞikayet

dolaralırım ()

ustam 3. 85 den okutıyoruz değilmiii

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞ_TL ()

Nokta atışı tebrikler iyi kazandık Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

my_manager ()

buradan geri mi döner usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum