Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 14:55:05
EUR 34.8845 14:55:05
USD 32.5180 14:55:05
ALTIN ONS $2343.9500 14:55:05

Grafiği gönderen: admin

⭐⭐admin ()
Dolar
Domates fiyatları üzerinden bile tartışabilen üyelerimizin enerjilerine hayranız.
Grafikten görüldüğü üzere marketlerde 1.5 lirayada domates var 20 lirayada... Herkes kendi bütçesine göre alışveriş yaptığı için kendi aldığını bilmesi normaldir. Böyle konularla site gündemini meşgul etmeyiniz.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kmlbyk ()

Admin turşuluk domates nedir ya :)) Ahahaha. Yalnız admin dediğine katılmıyorum senin sürekli pazardan aldığın domates geçen yıl bu aylarda 1 tl bu yıl yine aynı yerde 4 tl sorun bu sanırım. Bu arada benim domatese alerjim olduğu için umursamıyorum :) bana dokanmayan 1000 yıl yaşasın :p şaka bir yana tarım sektörü gerçekten önemli bir konu burada herkesi ilgilendiren bir konu. Ben şahsen tartışılmasının sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Gelişmiş toplumlarda tarımla uğraşan kesim varlıklı kesimler olurken. Türkiye'de daha çok ellerindeki mahsülün para etmemesinden şikayet edip kasalarla yollara döken kesim oluyor. :)

2BeğenmedimŞikayet

volki06 ()

Milletin saçma saçma tartışmaları boş muhabbetleri yüzünden siteye giresim gelmiyor doğru söyleyen grafik atan yardımcı olmaya çalışanların konuşmaları arada kaynıyor buna bir çözüm getirmelisiniz

0BeğenmedimŞikayet

zeheb61 ()

@admin logo çok güzel olmuş. gönlünüze sağlık

1BeğenmedimŞikayet

ngn ()

sayın admin;
yıldızım yok ve hiç beğeniyle ilgilenmediğim için beğenim de yok. ama yıldızlı olup paritenin manasını bile bilmeyen yada onsun çıkışını ülkemizle alakalı olduğunu sanan arkadaşları görünce içim cız ediyor. 2- 3 aydır günlük olarak sitenizdeyim. grafik çalışmalarımı arkadaşlarla paylaşıp faydalanmalarını isterim. grafik paylaşma hakkı verir misiniz.
saygılar, iyi çalışmalar..

0BeğenmedimŞikayet

Dolarcı_Baba ()

Admin haklı

0BeğenmedimŞikayet

Banganot ()

Admin bu dolarla ancak turşuluk alınır.

0BeğenmedimŞikayet

Berrybuck ()

carrefour reklamı galiba .. REKLAMLAR... dıı duuu dııı dıı dııı...

0BeğenmedimŞikayet

achevo ()

10 numarasın sayın adminim...

0BeğenmedimŞikayet

Bymarjinal ()

hocam öncelikle iyi günler evine alıp 3 veya 5 gün içinde tüketebilcegin domates fiyatı pahalı ucuz rakamlı domatesler aynı gün tüketmen gerekiyor 20 liralık domatesin 2 lira olması lazım mevzu bu bu güzel yurdumun insanı çöpe atılcak domatesi yememesi lazım çünkü lüks tüketim degil genel ihtiyaçtır

0BeğenmedimŞikayet

dinçersiber ()

Admin arkadaşların da dediği gibi şu pariteyi net görünecek şekilde ayarlama şansımız yok mu?

0BeğenmedimŞikayet

Bayber ()

Siz hangi marketten alış- veriş yapıyorsunuz acep:)))

1BeğenmedimŞikayet

Toprak_toprak ()

ekonomik olan varya hocam işte o fiyat tartıştığımız :) 4 tl gene iyi şu an ..

0BeğenmedimŞikayet

IQraid ()

Çok teşekkürler @admin bey vallahi bi ara dilimle karpuz satan vardı yeminle bak

1BeğenmedimŞikayet

Egemen36 ()

Tebrik ederim admin son noktayı koyup sitemizi sebze halinden tekrar ekonomi sitesine dönderdiğin için. Teşekkürler :))

0BeğenmedimŞikayet

bondman ()

sayın admın sıtenın esra erol programına dönmesınden cekındıgınden olsa gerek bu olaya net acıklama getırmıs saolsun :))

2BeğenmedimŞikayet

_Dersimli_ ()

ilk puan benden admin ellerinize sağlık
ayrıca madem alamıyoruz görüntüsü yeter ekrana bakıp dururuz
@teknik_06 saklan admin geldi:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum