Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 05:23:50
EUR 34.7339 05:23:50
USD 32.5072 05:23:50
ALTIN ONS $2392.1450 05:23:50

Grafiği gönderen: matrixxx

⭐⭐matrixxx ()
Gram Altın
arkadaşlar merhaba size verdiğim 219 hedefim nokta geldi şimdi yanılmazsam sert bir düşüş bekliyorum hemde çok sert

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mermermermi1 ()

evet gecen hafta gördum ve almadım sımdı alsaydın 15 kurus zarar olacaktı tesekkur ederız matrixx.

1BeğenmedimŞikayet

matrixxx ()

selam arkadaşlar alt yorumda size bi grafik atmıştım umarım dikkate alan olmuştur... çok sert demiştim hemde çok sert defalarca uyardıgımı hatırlıyorum canınız yanar diye .. bırakın artık şu temel olaylarla analiz yapmayı grafikleri okumaya çalışın ama dogru okumaya çalışın

0BeğenmedimŞikayet

algı ()

Kardesim hatırlıyorum 1. 90 larda iken 2. 20 verdiğini dün gibi hatirliyorim

2BeğenmedimŞikayet

matrixxx ()

alt yorumda çok sert düşecek demiştim hatırlarmısınız . bir analiz istermisiniz gümüş tl

0BeğenmedimŞikayet

Türkyılmaz ()

Düşüş nerede sonlanır size göre

0BeğenmedimŞikayet

komodusa ()

kaça kadar bir düşüş?

0BeğenmedimŞikayet

Gazi_Evrenos_bey ()

Hoş geldiniz. hayırlı cumalar olsun. şimdi bu düşüş ons bazlımı dolar tl bazlımı yoksa hem ons hem dolar tl bazlımı?

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Hocam pardon bu nedir? Gümüş dolar paritesi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Snnctlky ()

bilmediğimden soruoryum bu düşüş doların yükseleceğine mi işaret düşeceğine mi?
@matrixxx

0BeğenmedimŞikayet

m_e_s_61 ()

hocam grafiğin ismi yanlış XAG/TRY olacak

0BeğenmedimŞikayet

dangerman2 ()

2. 19 gelmedi usta

0BeğenmedimŞikayet

Goldpro ()

hocam 2. 16 dan gümüş var çıkış fırsatı verirmi cevaplarmısınız lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Korel ()

Tamam şimdi farkettim. gümüş

0BeğenmedimŞikayet

Çulsuz_Gezgin ()

Ne ara geldi? Nerde geldi?

0BeğenmedimŞikayet

hhb27 ()

1295 1289 kdr dustu hocam kaç defa gerı cıktı

0BeğenmedimŞikayet

Korel ()

Ons için söylüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

RİCHiE_RİCH_ ()

Cüneyt abi nasılsın
Elimde kar yazan gümüş var burdan çıkmak mantıklı mı sence

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum