Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:33:53
EUR 34.7748 05:33:53
USD 32.4684 05:33:53
ALTIN ONS $2337.9850 05:33:53

Grafiği gönderen: guliz

⭐⭐⭐guliz ()
Gram Altın

Arkadaslar 7 ve 21 ema baz alarak destek direnci gostermeye calistim eger 7ema altinda seyreden kur varsa dusuyor veya duzelyme yapiyor anlamindadir.ve 7 ema 21 ama uzerindeyse pozitiftir mum 7 ema cizgisinin uzerindeyse pozitif demektir.21 ema altina sarkarsa stoploss uygulanir Cogu kisi 13ema krilir kirilmaz stoploss kulanir ama yaniltir tekrar yukari atar..
Suan dolar da 7 ema 3.9270 21ema 388 civarinda ve bollinger ortasi 3, 89 civarindadir, bu destekler kirilmadan oldu bitti diyemeyiz.gercek dusus mu yalanci dususmu duzeltmemi anlamak icin 1 2gun sure verilir, 3, 93 takip edilir gorurse gece kapanisi yapamazsa satmak isteyen satar, gunlukte duzeltme olsa bile haftalikta yukari atabilir ve cumaya kadar izlenerek karli satis yapabilir...

gbptry 5.25 kirilmamali kirilisi onu once 5.22ye destek olamazsa 5 , 16ya goturur yukselisin devami icin 5, 25 kirilmamali.5.25 ustu kalislar 5.30 tekrar dedirtir

Eurtry 4, 64 altinda 4
63 ve 4, 58e kadar dusme potensyeli olsada 4, 63 alti stoploss veya daha altan almaya sebep verir.4.64 uzeri kalabilirse ve 4, 72asabilirse 4.75hedefi vardir, 4.64/3dikkat

Gbpusd kirmizi mum erimezse duzeltmeye gidebilir.destek 1, 34 gidebilir, halen 1 36 asabilecekmi beklenmekte.1.33uzeri olumludur..

eur usd halen olumlu 1, 1860destegi gorulebilir kirilmazsa olumluluga devam eder.

Ons 1284 uzeride kalabilirse olumku olur gunluk negatifbokdugu halfe 4 saatlik yukari gidecek goruntusunde
1267/1270 dikkat edilecek 2rakam 1267 kirilirsa daha dipler gelir, gecen hafta icin 1267/1276 arasi alim yapilabilir dedik persemve eceside 1288/91 gelirse satis yapmak isteyen yapabilir dedik suan 1267 onemli destek ve kirilmazsa okumlu olabioir ama olumluk icinde zamana ihtiyac vardir.tekrar 1288 gelebilir ama 1291 uzerinde kalip devam etmedigi surece tepki yukselisi kabul edilir..

Gumus tl acilista ve yarin kendini belli eder eger 4h bekledigim olursa 2.10 2, 15 beklenebilir oratlama ben 2, 1290 cikarmistim, gunluk negatiftir.2.04 kirilirsa 1, 97 kirilmadifibsurece az once verdigin rakamlar bellenebilir...eger yukselis olursa fikis icin arkadaslardan yardim aliniz..
Gumus onsa ve altin ons gumus gram 4 saatlikte pozitiftir.gumus toplanan zamanda gumus satilmaz zararina birsey satmayiniz...

Not:pitasa yine kapali yine hayali yazilar acilsin duruma bakariz...

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Furkan2006 ()

Abla, "Gümüş toplama zamanında gümüş satılmaz" diyorsunuz. 1. 97 ye kadar rakam verdiginize göre 2. 07 lerde satip 1. 97 lerde almamız gerekmez mi! Neden zararina satıs yapmayın diyorsunuz, asagiları gormesini pek öngörmuyormusunuz? (Telefonunuzu guzel gunlerde kullanın bu arada)

0BeğenmedimŞikayet

Berat6509 ()

Mrb güliz hocam elimde 143 ten gram var kısa vade düşünüyorum satmamı önerirmisiniz?

0BeğenmedimŞikayet

gramcı81 ()

Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

mehmet_k_arslan ()

@guliz hanım emeginize saglık

0BeğenmedimŞikayet

Teacher_ ()

@guliz Hanım tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Bu hafta gram altında ön görünüz nedir

0BeğenmedimŞikayet

altını_seviyorum ()

Güliz hanim yarin elimde bosa çıkacak tl var. Ne almamı onerirsiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Polathan ()

Elinize sağlık
Bu yorumu kendim için ders olarak tutacağım.

1BeğenmedimŞikayet

Janjan__janjan__janjanlı ()

Allah ellerineze zeval vermesin emeğinize sağlık

11BeğenmedimŞikayet

guliz ()

Arkadaslar yazim okunmayabilir yeni telefonda burda daha ilk yazim hosgorun... hepinize iyi aksamlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum