Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 08:28:10
EUR 34.9462 08:28:10
USD 32.5668 08:28:10
ALTIN ONS $2335.8250 08:28:10

Grafiği gönderen: Traderist

⭐⭐⭐Traderist ()
Dolar
AB=C dalgası sonlarındayız!
sırada D dalgası hedef yeşil çizgi.

[grafik d=90972_GRe01448.jpg][/grafik]

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

leventlerruse ()

Süre ile ilgili bir dusunceniz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

nepolas ()

O D dalgası bize gecti artik usta

9BeğenmedimŞikayet

Traderist ()

Diren 5.28

0BeğenmedimŞikayet

Bybalance ()

özlettin kendini nerelerdedin.

0BeğenmedimŞikayet

muhasarica ()

@sologuitar aslında birçok kez yanıldı traderist, ama bak alt yorumdaki konuda hemfikirim yükseliş aralıktan sonra...

0BeğenmedimŞikayet

Neolduki ()

Ocak ayi 6... kusurleri gorurmu diyosunuz

Traderist için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Traderist ()

@legend84 dolar tl alt yorumda 2 aylık süreç hedefim..

0BeğenmedimŞikayet

fozden ()

buyuk olasilikla fakat E cigisinin olusmasi icin hacimli bir alis trendi yakalamasi gerekmiyor mu

0BeğenmedimŞikayet

ilkr06077 ()

üstad aşşa yukarı ne zaman olacak bu

0BeğenmedimŞikayet

Selim2323 ()

Hocam 6.45 çok iyi. Ne zaman gelir acaba

0BeğenmedimŞikayet

TimTuna ()

Devamında bir E dalgası varmı aşağı yönlü yoksa bu 7.20 olan dalgada A yı alamıyor muyuz o zaman yeşil çizgi E dalgası olur

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

O hedef gelirse tersten kurtuldum demektir hocam. Bu kısa vadeli orta vade bir grafikri?

0BeğenmedimŞikayet

kadir2121 ()

dğşğşe başladıktan sonraki hiçbir grafiğin tutmadı hocam güvenirliğin kalmadı

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim12345 ()

Sayın abim şimdi tepe hedefi 6.45 mi ondan sonra düzeltmemi gelecek

0BeğenmedimŞikayet

hosfatma ()

Selam Traderist. 6.6x'lardan tersteyim. Emekli ikramiyemdi. Grafik dilinden anlamıyorum. 6.40'lara da razıyım. Yılbaşına kadar öngörünüz lütfen. Esenlikler dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Dolares ()

Kaçı görürsek D dalgasında olduğumuzdan emin olabiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

ANKİLOZAN_SPONDİLİT ()

Merhabalar. Ben kasıtlı olarak insanları uçuruma gönderdiğinizi düşünmüyorum. Genel olarak benim gibi bu işlerde acemi olan insanların terste kaldığını düşünüyorum. Sizin gibilerin ise neden hala bu sitede takıldığında anlam veremiyorum sadece. İyi günler dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Sercanbahri ()

Yeşil çizgi Kasım sonu gelir mi

0BeğenmedimŞikayet

dolar1963 ()

6,45 ten sonra bi 4,80 sonra yukarı ana hedef var sanırım... doğru mudur?

0BeğenmedimŞikayet

mim_serkan ()

CD arasi AB arasindan dusuk olamaz diye bir kural vardi o formasyonda... yanlis mi biliyorum acaba?

1BeğenmedimŞikayet

tugba_crc ()

hocam sizde olmasanız nasıl dayanacaz terste kalmaya umutlarımız yeşerdi hocam sağolun :(

0BeğenmedimŞikayet

Sinaneke ()

hocam diğer üye arkadaşların da sorduğu gibi bu yeşil çizginin geleceği neredeyse kesin ama zaman vermeniz mumkun mu?

0BeğenmedimŞikayet

Midye_Tava ()

bunun için tahmini bir süre var mı kafanızda?

0BeğenmedimŞikayet

Sametgulbas ()

4.70 beklemeye devam ablam yolundayız.

0BeğenmedimŞikayet

Yekkök ()

Sizin grafiklere göre dolar hep çıkıyor zaten hiç düşmüyor. Bir Pazar gecesi saat 11 de doların 7 lira yapıldığını çabuk unutmuş gibisiniz. Grafikler işlemiyor işte.

0BeğenmedimŞikayet

Burak_Han ()

Hocam o seviyeler icin umut kalmadı.

0BeğenmedimŞikayet

hedomedo ()

Kardeş kolay gelsin çok fazla yorum yapmıyorsun artık. Buralardan tepki vermesini mi bekliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

modernist_81 ()

Siz çıkacak yazdığınızda 2 saniye sonra çıkacak sanılıyor hocam. Ben D dalgasından sonra satış vermeyeceğim. 6.88 civarı düşünüyorum satış için.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum